Η εταιρεία clean2go ( www.clean2go.gr ) δραστηριοποιείται στον κλάδο των στεγνοκαθαριστηρίων από το 2008 και διαθέτει υπερσύγχρονο εξοπλισμό. Η magenta με το λαχανί και η παιχνιδιάρικη αποτύπωση της επωνυμίας δημιουργεί στα μάτια του κοινού μια μοναδική ταυτότητα που αν μη τι άλλο, αυτός είναι ο σκοπός ενός λογοτύπου. Πλέον όταν βλέπουμε αυτό το σήμα θυμόμαστε την φρεσκάδα και την καθαριότητα στα ρούχα μας από μια εταιρεία με εξειδίκευση.
![](https://doros.gr/wp-content/uploads/2021/03/CLEAN-TO-GO.jpg)